پایگاه خبری فرتاک نیوز شناسه خبر ۱۷۱۳۲۳
به گزارش فرتاک نیوز، دکتر علیرضا خنفری مدیرعامل شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت ایران، سرمایه‌گذار ایرانی بزرگ‌ترین بیمارستان خاورمیانه و صدرصد هوشمند را در کشور عمان می‌باشد.

دکتر علیرضا خنفری مدیرعامل شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت ایران

به گزارش خبرگزاری برنا؛ این بیمارستان تمام هوشمند در زمنیی به وسعت چهل هکتار در شهر مسقط کشور عمان ساخته شده که دارای هتل لینگ می‌باشد.

این گزارش حاکی است که که هتل لینگ این بیمارستان هفت ستاره است و دکتر علیرضا خنفری مدیر شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت؛ سرمایه‌گذار ایرانی مقیم خارج کشور این بیمارستان تمام هوشمند می‌باشد که افتخارات زیادی در زمنیه درمان و توریست درمانی برای کشور عزیزمان کسب کرده است.

بر اساس این گزارش؛ دکتر علیرضا خنفری با سرمایه‌ شخصی خود بزرگ‌ترین بیمارستان صددرصد هوشمند را در شهر مسقط کشور عمان را ساخته و مراحل تکمیلی آن هم بزودی به اتمام خواهد رسید.

سرمایه‌گذاران ایرانی

در ادامه این گزارش آمده است که این بیمارستان بزرگ در کشور عمان در حال احداث می‌باشد برای ارتقایی توریست درمانی در خاورمیانه و جهان با سرمایه‌گذاری شخصی دکتر علیرضا خنفری ساخته خواهد شد.

این گزارش حاکی است که این بیمارستان تا دو سال آینده با تجهیزات صدردصد هوشمند سال به بهرداری خواهد رسید هرچند این سرمایه‌گذار تمایل زیادی برای ساخت بیمارستان در داخل کشور داشته و دارد و از طرفی هم با توجه به اینکه توریست درمانی ارزآوری دارد و پزشکان متخصص زیادی هم در کشورمان وجود دارد ایران نیاز به این گونه سرمایه‌گذاری‌ها دارد.

هرچند بایستی مسولین کشورمان نیز زمنیه سرمایه‌گذاری را در کشور برای این قبیل سرمایه‌گذران را فراهم نمایند و تسهیلاتی هم به آنان اهدا کنند تا سرمایه‌گذاران راغب شوند بیشتر در کشور خود سرمایه‌گذاری نمایند تا اینکه مثل این سرمایه‌گذار ایرانی عل‌رغم میل باطنی، کشور دیگری را جهت سرمایه‌گذاری انتخاب کند باید سریع‌تر در این راستا اقدام کرد با توجه به اهمیت توریسم درمانی در دنیا و ارزآوری آن برای کشور سرمایه‌گذار تا سایر سرمایه‌گذاران ایرانی هم به سرنوشت این دچار نشوند و کشور دیگری برای سرمایه‌گذاری خود انتخاب کنند این پروژه بزرگ باعث افتخار هر ملتی است که دکتر خنفری این سرمایه‌گذار ایرانی در کشور عمان خواهد ساخت.

این سرمایه‌گذار ایرانی خیلی هم تمایل دارد در نقاط مرزی ایران از جمله شهرستان قصرشیرن کرمانشاهی سرمایه‌گذاری نماید اما انتظار دارد که مسئولان استانی و کشوری در این راستا کمک کنند و بستر سرمایه گزاریش را فراهم نمایند و چرا دولت از این سرمایه‌گذاران توریست سلامت حمایت نمی‌کند؟ بی‌تفاوتی این مسئولان کار بجای کشانده که این ‌قبیل سرمایه‌گذاران کشور دیگری را جهت سرمایه‌گذاری انتخاب کنند.

منبع: پایگاه خبری فرتاک نیوز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *