خبرگزاری فارس

مدیرعامل شرکت سفر سلامت آلامتو گفت: صنعت توریست اگر به طور جدی از سوی مسؤولان حمایت شود، می‌تواند با رونق اشتغال، تحریم‌ها را بی‌اثر کند.
صنعت گردشگری قدرت بی‌اثر کردن تحریم‌ها را دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، تفاهم‌نامه‌ همکاری پیش از ظهر امروز فی مابین شرکت آ لامتو با بیمارستان‌های امام خمینی(ره)، بیستون و هتل پارسیان در راستای گردشگری و توریست درمانی، در هتل پارسیان کرمانشاه امضا شد.

مدیرعامل شرکت سفر سلامت آلامتو در این جلسه، اظهار داشت: این شرکت با سرمایه‌گذاری شخصی در زمینه توریست درمانی با کشورهای ترکیه، اندونزی و… در رقابت است.

علیرضا خنفری افزود: خیلی از کشورها به سمت خلق توریست در حال حرکت هستند، کشور ایران نیز قصد دارد با کمک بخش خصوصی به این سمت حرکت کند.

وی با بیان اینکه عمده درآمد کشور ترکیه از راه توریست فراهم می‌شود، ادامه داد:کشور ترکیه ثروت‌هایی همچون نفت و گاز ندارد فقط درآمد خود را از راه توریست به‌دست می‌آورد.

خنفری به موقعیت خوب استان کرمانشاه از لحاظ آب و هوایی، پزشکی و دارا بودن بیمارستان و هتل اشاره و بیان کرد: با توجه به این پتانسیل‌ها می‌توان توریست را جذب این استان کرد و قدم‌های مثبت در این راه سبب ایجاد اشتغالزایی می‌شود، البته باید مسؤولان در این زمینه حمایت‌های لازم را داشته باشند.

وی یادآور شد: صنعت توریست اگر به طور جدی از سوی مسؤولان حمایت شود، می‌تواند با رونق اشتغال، تحریم‌ها را بی‌اثر کند.

مدیرعامل شرکت سفر سلامت آلامتو گفت: در حال حاضر با اکثر استان‌های کشور از جمله تهران، اصفهان، یزد، مشهد تفاهم‌نامه‌های در راستای گردشگری به امضارسیده است.

منبع:  خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *