دکتر علیرضا خنفری مدیرعامل شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت ایران، سرمایه گذار ایرانی بزرگ ترین بیمارستان خاورمیانه و صدرصد هوشمند را در کشور عمان در حال ساخت است.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ دکتر علیرضا خنفری مدیر شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت؛ سرمایه گذار ایرانی مقیم خارج کشور می باشد که افتخارات زیادی در زمنیه درمان و توریست درمانی برای کشور عزیزمان کسب کرده است.
بر اساس این گزارش؛ دکتر علیرضا خنفری با سرمایه شخصی خود بزرگ ترین بیمارستان صددرصد هوشمند را در شهر مسقط کشور عمان را ساخته و مراحل تکمیلی آن به اتمام خواهد رسید.
در ادامه این گزارش آمده است که این بیمارستان بزرگ در کشور عمان در حال احداث می باشد برای ارتقایی توریست درمانی در خاورمیانه و جهان با سرمایه گذاری شخصی دکتر علیرضا خنفری ساخته خواهد شد.
این گزارش حاکی است که این بیمارستان تا دو سال آینده با تجهیزات صدردصد هوشمند سال به بهرداری خواهد رسید هرچند این سرمایه گذار تمایل زیادی برای ساخت بیمارستان در داخل کشور داشته و دارد.
هرچند بایستی مسولین کشورمان نیز زمنیه سرمایه گذاری را در کشور برای این قبیل سرمایه گذران را فراهم نمایند و تسهیلاتی هم به آنان اهدا کنند تا سرمایه گذاران راغب شوند بیشتر در کشور خود سرمایه گذاری نمایند تا اینکه مثل این سرمایه گذار ایرانی عل رغم میل باطنی، …

منبع: تی نیوز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *