شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت آلامتو

شرکتی به گستردگی خاورمیانه (خدمات کلیه اعمال جراحی با پزشکان فوق تخصص)

خدمات توریسم درمانی در شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت آلامتو

شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت آلامتو با مدیریت علیرضا خنفری در زمینه توریست درمانی فعالیت می کند. حوزه فعالیت این شرکت در کشورهای عراقٰ کویتٰ عمان و اقلیم کردستان عراق می باشد و آن را به عنوان شروع کار خود در نظر گرفته است. این شرکت دارای تجهیزات کامل در زمینه توریسم درمانی می باشد. توریسم درمانی عبارت است از مسافرت توریست به منظور درمان بیماری های جسمی یا انجام عمل های جراحی تحت نظارت پزشکان متخصص در بیمارستان ها می باشد.

دفتر شرکت سفر سلامت آلامتو در بغداد، بصره، نجف، کربلا، سلیمانیه،میسان و اربیل عراق دایر شده است. ضمنا در کشور کویت با مشارکت یک شرکت کویتی دفتر این شرکت راه اندازی شده و شهر مسقط پایتخت کشور عمان نیز دفتر این شرکت دایر شده است.این شرکت جهت اعزام بیماران از این کشورها فعالیت گسترده خود را آغاز نموده است.

شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت آلامتو با بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی استان های تهران، اصفهان، شیراز و مشهد و استان‌هاي ديگر قرارداد منعقد نموده است تا  در زمینه های مختلف پزشکی و بهداشتی و به ویژه كليه اعمال جراحی عمومی و پیشرفته امکان برخورداری از خدمات پزشکان متخصص و فوق تخصص فراهم آید به علاوه برخورداری از امکانات بیمارستانی ویژه و همچنین اتوبوس های VIP و آمبولانس های مجهز همراه با پزشک به منظور انتقال بیماران و انجام تمامی اعمال جراحی که توسط پزشکان فوق تخصص صورت می پذيرد از جمله توانمند یهای شرکت سفر سلامت آلامتو است.  همچنين انقعاد تفاهم نامه با هلال احمر ايران جهت اعزام بيماراني كه سريعا احتياج به عمل جراحي دارند، با هلي كوپتر به بيمارستان‌هاي فوق تخصصي مربوطه اعزام شوند.  ذکر این نکته شایان توجه است که بیماران بعد از عمل جراحی و برای گذراندن دوره نقاهت به شهرهای سالم اعزام می شوند تا بتوانند این دوره را با آرامش به سر برده و پس از بازیافتن سلامت کامل راهی شهر و کشور خود شوند.  شهرهای سالمی که بیماران دوران نقاهت خود را در آن می گذرانند عموما در شمال و غرب کشور واقع اند. در شمال ایران، دو شهر توریستی و زیبای محمودآباد و نور که دارای ویلاهای بسیار مجهز و دارای امکانات بسیار عالی می باشند انتخاب شده اند که بیمار می تواند دور از هیاهوی شهر، ایام خوش و خاطره انگیزی را در آ نها بگذراند.

جهت اقامت همراهان بیمار، تفاهم نام هايی با هتل های مجهز منعقد شده تا همراهان بیمار در کمال آرامش به سربرده و بیمار خود را در طی پروسه ی درمان همراهی کنند. همچنین اگر همراهان بیمار مایل به زیارت اماکن مقدسه و یا سفر به شهرهای تاریخی ایران باشند، امکانات لازم  برای اعزام  و اسکان  آن ها وجود دارد.

ببیبی

۳۰ خرداد ۹۴