به گزارش فرتاک نیوز،

نشست دکتر خنفری رئیس شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت آلامتو ایران با اشکان لطفی مدیرکل هتل پارسیان کرمانشاه، دکتر بهنام‌رضا مخصوصی رئیس بیمارستان امام خمینی(ره)، دکتر فرخی رئیس بیمارستان بیمارستان بیستون در سالن الماس هتل پارسیان تشکیل شد و تفاهم‌نامه بین آنان جهت توریسم درمانی امضا شد.

اشکان لطفی مدیرکل هتل پارسیان کرمانشاه در این نشست گفت: کرمانشاه مرز مشترک فراوانی با عراق دارد این مرز رویکرد منظم‌تری باید در بحث توریسم درمانی داشته باشد که این توجه به نظم حتماً آورده‌ای ارزی از لحاظ اقتصادی به همراه خواهد آورد.

او افزود: اگر چنانچه در بحث توریسم درمانی و گردشگری سلامت سرمایه‌گذاری بیشتری کنیم بیشتر در اشتغال این استان زیبا سهیم خواهیم شد.

مدیرکل هتل پارسیان کرمانشاه گفت: مدت دو ماهی به استان خودم کرمانشاه آمده‌ام بارهاو بارها مراجعه کنندگانی بابت اشتغال داشته‌ام و این موضوع بیکاری مرا بیشتر ترغیب کرد تا برای جذب سرمایه‌گذار برای استان کرمانشاه تلاش جدی و اقدام نمایم .

لطفی ادامه داد: ما امروز این نشست را برگزار کردیم تا تفاهم‌نامه بین بیمارستان‌های بیستون و امام خمینی (ره) امضاء بشود و هتل هم بحث نظارت این قراداد را بر عهد دارد.

او افزود: ما امروز همراه مدیر عامل شرکت مسافرتی و گردشگری سفیر سلامت آلامتو ایران از دو مجموعه بیمارستان‌های بیستون و امام خمینی(ره) بازدید کردیم و شاهد این هستیم استان کرمانشاه و در بحث سفیر سرآمد می‌تواند سرآمد کشور باشد و توانمندی این را دارد که به تمامی بیماران سایر کشورها در توریسم سلامت خدمات ارزنده ارزان قیمت ارایه دهد.

مدیرکل هتل پارسیان کرمانشاه گفت: من خوشحالم از این بابت که این بازدید منجر به انعقاد این تفاهم‌نامه بین دو بیمارستان از استان کرمانشاه با شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت در موضوع توریسم درمانی شد.

منبع: فرتاک نیوز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *