وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کد خبر : ۱۹۰۴۳۹
به گزارش وبدا-اسدآباد، دکتر خنفری مدیر عامل شرکت سفر سلامت به دعوت دکتر یوسفی رئیس دانشکده، صبح امروز به شهرستان اسدآباد سفر کرد و از بیمارستان حضرت قائم(عج) و امکانات دانشکده بازدید نمود.

مدیر عامل شرکت سفر سلامت آلامتو در پایان این بازدید گفت؛

ویژگی اقلیمی اسدآباد و وجود آثار و بناهای تاریخی زمینه در استان را برای توسعه صنعت گردشگری توریست درمانی در شهرستان اسدآباد فراهم کرده است.

علیرضا خنفری روز چهارشنبه در بازدید از بیمارستان و دانشکده علوم پزشکی اسدآباد، در خصوص توریست درمانی در اسدآباد اظهار داشت؛

اسدآباد به علت در مسیر قرار گرفتن بزرگ راه کربلا و به علت فراوانی بناهای تاریخی زمینه گردشگری سیاحتی شهرستان و استان، می‌توان کارهای بزرگ و موثری در زمینه گردشگری سیاحتی در این شهرستان اجرایی کرد.

مدیر عامل شرکت سفر سلامت آلامتو یادآوری کرد؛

این شرکت در حال تاسیس و راه‌اندازی یک شرکت بزرگ در کشور عمان است و تا دو سال آینده بزرگترین بیمارستان تمام هوشمند خاورمیانه را در کشور عمان راه‌اندازی خواهد کرد. همچنین در تمامی کشورهای حوزه خلیج فارس دفاتری دایر کرده و از این کشورها توریست وارد ایران می‌کند که تا کنون این قرار داد با استان کرمانشاه منعقد شده و توریست‌های درمانی از کشورهای همسایه و کشور عراق به استان‌های مرزی اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد؛

ورود هر یک توریست به شهرستان مساوی با ایجاد ۱۵ فرصت شغلی، افزایش درآمد ارزی شهرستان و رونق اقتصادی است.

دکتر یوسفی رئیس دانشکده نیز در حاشیه این بازدید تصریح کرد؛

در کنار گردشگری سیاحتی، گردشگری درمانی را نیز می توان عملیاتی کرد تا بتوان از این رهگذر فرصت‌های شغلی متعدد برای افراد جویای کار این شهرستان خلق کرد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد ادامه داد؛

آب و هوا و شرایط اقلیمی شهرستان از دیگر مزیت های اسدآباد است که می‌تواند در جذب توریست تاثیر گذار باشد.

وی بیان کرد؛

این شرکت، با شهرهای فعال در توریست درمانی قراردادهایی منعقد کرده است و شهرستان اسدآباد نیز می‌تواند نقطه بعدی هدف گذاری این شرکت ‌باشد.

رئیس دانشکده در پایان تاکید نمود؛

در صورت انعقاد قرارداد با این شرکت و آغاز توریست درمانی در شهرستان، این امر می‌تواند موجب ترغیب ورود متخصصان جدید به شهرستان باشد.

گفتنی است، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در همایشی به همین منظور، روز دوشنبه در مرکز استان شرکت نمود و از همین فرصت مغتنم، از مدیر عامل این شرکت معتبر جهت بازدید از بیمارستان حضرت قائم(عج) دعوت به عمل آوردند.

منبع: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *